Luna Magna

1LMAR.A02A.C153A

Yıldızlı bir gökyüzünde, büyük bir ay, evrelerinden geçerken aydınlık ve karanlık arasında değişir. Burada Arnold & Son, mermer ve aventurinden yapılmış ilk üç boyutlu ayını sunuyor. Bir aventurin cam kadranda sergilenen ay, görkemli ve astronomik bir hassasiyetle değişiyor. Şimdiye kadar bir kol saatine yerleştirilmiş en büyük dönen ay ve Arnold & Son Manufacturing'in birinci sınıf saatçilik ve dekoratif tekniklerinden yararlanan bir kreasyon.

ARNOLD-&-SON-SAAT-LUNA-MAGNA

Luna Magna, Arnold & Son'un ilk üç boyutlu uydusuna sahip. İngiliz kökenli İsviçreli saat ustası, bu orijinal saatle şimdiye kadar yapılmış en büyük dönen ayı bir kol saati için kabartma olarak sunarak kalıcı bir izlenim bırakmayı hedefliyor. Arnold & Son, evin estetik imzalarından birini oluşturan, saat 12 konumundaki merkezden uzak kadranın altına, bir yıldızdan daha göz kamaştırıcı yıldızlı bir zemine karşı ayın dörtte birinin görünümünü doğru bir şekilde temsil eden dönen bir küre yerleştirdi. Yaz ortası gece gökyüzü.

Functions

hours, minutes, astronomical three-dimensional moon phases (one-day correction required every 122 years), moon-phase indicator on the back

Calibre A&S1512 - PRECISION MOON PHASES

Case 44 mm, 18-carat red gold (5N)

Strap hand-stitched blue alligator leather

Dial

aventurine glass [Moon: 12.00 mm in diameter, white marble half sphere & aventurine glass half sphere]

Water resistance 30 meters

Limited edition 28 pieces

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Bize Ulaşın

mail-icon Randevu Al
telefon-icon Telefon
whatsapp WhatsApp
map Showroomlar

Argos Jewel, Yetkili satıcıdır