ARGOS JEWEL ART

Argos Jewel Art, 2002 yılından bu yana mücevher ve saat sektöründe bir marka olarak, her zaman daha iyi hizmeti ve yenilikçi pazarlama anlayışını hedefleyen Antalya'da her geçen gün bir dünya markası olma yolunda başarı merdivenlerini tırmanmaya devam ediyor. Dünyanın en tanınmış turistik bölgesi ve Türkiye'nin en güzel şehri Antalya'da yer almaktadır.

Tüm saygıdeğer müşterilerimize teşekkürü borç bilir, yüzümüzde yarattıkları mutluluğu memnuniyetleri ile paylaşmak isterim.

Güncel ve gerçek olmak arasında her zaman kırılgan bir denge vardır.

Dünyanın merkezi sayılabilecek turistik bir bölgede çalışıyorum. Argos Jewel Art ailesine katılan her marka markasının mücevher dünyasındaki yerimizi güçlendirmek için omzumuza bıraktığı sorumluluk ve görev duygusunun farkındayız. Sektörün en güçlü oyuncusu olarak bu görevleri en iyi şekilde yerine getirmek için şirket adımıza ve politikamıza yakışan alandaki yerimizi aktif olarak korumaya ve artırmaya devam edeceğiz.

2002 yılından bu yana üretim alanında da değer katan firmamız her yıl yeni koleksiyonlar oluşturarak müşterilerimizi şaşırtmaya devam etmektedir.

Her yıl firmamız bünyesinde yer alan ve dünya çapında tanınan mücevher ve saat markaları ile ortaklaşa workshoplar gerçekleştirerek müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Her geçen gün gelişen ve Argos ailesine katılan en zengin marka yelpazesine ulaştığımız günümüzde, bizi diğer firmalardan ayıran en büyük özelliklerimiz iş disiplinimiz, müşteri memnuniyetimiz ve işimizi büyük bir tutkuyla gerçekleştirmemizdir. Argos Jewel Art'ta yer alan ürünlerin hiçbiri piyasadaki herhangi bir geleneksel mücevher stiliyle karşılaştırılamaz.

2020-2021 sezonunda kuyumculuk ve saat sektöründe büyük ses getiren koleksiyonlar siz değerli müşterilerimizin ziyaretini bekliyor.