DERRICK GAZ TOURBILLON 18K ROSE GOLD

LM-66.50.50
LIMITED EDITION OF 3 WATCHES

Derrick Gaz tam ölçekli bir buluş: yüksek hassasiyet, saat yapımı sanatı ve büyük otomat geleneğinin kavşağında bir saat. On dokuzuncu yüzyılın geleneksel gaz çıkarma sistemlerinin dikkatli bir gözlemine dayanmaktadır. Gaz direği, saatin sol tarafında görkemli bir şekilde yükselir. Grade 5 Titanium'dan yapılan bu iskeletleştirilmiş yapı, yeraltı keşiflerine adanmış bumbaların her detayında mükemmel bir reprodüksiyondur. Sondaj kulesi, sürekli dönerek ve dakikada bir tam tur tamamlayarak olağanüstü bir teknik başarıya ulaşır. Böylece gaz, tourbillon köprüsü ile sembolize edilen boru hattı boyunca yolculuğuna başlar.

Gaz boru hattı vana koluna gider. Gerçek hayattaki bir gaz şebekesindeki yakıt akışını kontrol eden şey budur. Aynı tutarlılık arzusuyla, bu kulp doğrudan harekete bağlıdır. Sanki Derrick Gaz saatinin enerji beslemesini düzenliyormuş gibi sürekli döner (dakikada dört tur).

Boru hattı beyaz bir kadrana doğru yoluna devam ediyor: Gaz direğinin manometresi, Derrick Gaz için Güç Rezervi göstergesi olarak hizmet ediyor. Üzerindeki her şey - elin şekli, tipi, oranları ve tasarımı dahil olmak üzere en küçük ayrıntılara kadar - gaz şebekelerinde bulunan gerçek manometrelerin aslına sadık bir kopyasıdır.

Yolculuk, gazın tamamen parlatılmış 316L çelikten yapılmış bir tankta depolandığı saat 3'te doğal olarak sona eriyor.

Caliber LM66

Manual tourbillon movement with gas drill derrick automaton.

MANUAL

21600 VPH (3 HZ)

72 HOURS

JEWELS: 38

47MM

HOURS, MINUTES, SECONDS, POWER RESERVE, AUTOMATON

30 METERS

ALLIGATOR

24 MM

FOLDING CLASP

18K ROSE GOLD

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Bize Ulaşın

mail-icon Randevu Al
telefon-icon Telefon
whatsapp WhatsApp
map Showroomlar

Argos Jewel, Yetkili satıcıdır.